خدمات محوری پایگاه هند


شرکت‌های صادرکننده همیشه در دریافت خدمات در کشورهای مقصد دچار چالش‌هایی بوده‌اند. پایگاه صادرات محصولات دانش‌بنیان هند در عرصه خدمات تجاری نیز فعال بوده و آماده ارائه انواع خدمات بازرگانی و بخصوص حقوقی -که از تیمی متخصص و قوی بهره می‌برد- می‌باشد.

معرفی خدمات

انعقاد قرارداد نمایندگی

پایگاه هند با انعقاد قرارداد نمایندگی فروش و بازاریابی شرکت‌های صادراتی، بازاریابی محصولات در هند را برعهده می‌گیرد و با یافتن مشتری‌ها، قرارداد فروش را از طریق تیم حقوقی خود منعقد کرده، پیگیری‌های حقوقی آن را برعهده می‌گیرد و تا انتهای فروش محصول درکنار شرکت شما باقی می‌ماند.

شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی و داخلی هند

هر ساله نمایشگاه‌های تخصصی زیادی در هند برگزار می‌شود که باتوجه به مسافت تا هند و هزینه های آن، حضور در این نمایشگاه‌ها برای شرکت ها بصرفه نبوده و لذا این فرصت را از دست می‌دهند. پایگاه صادراتی هند می‌تواند به نیابت از شرکت‌ها در این نمایشگاه‌ها با گرفتن غرفه و اجرای تمام ملزومات شرکت کرده و همچنین گزارشی از غرفه‌ها و شرکت‌های حاضر ارائه کند.

تهیه مواد و ملزومات

شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی درصورت نیاز به تهیه مواد اولیه خود از هند جهت تولید محصولات خود می‌توانند با ما در ارتباط باشند. این فرآیند با جستجو و بررسی شرکت‌های مناسب و مرتبط با کالای سفارش شده، استعلام قیمت از آنها و اخذ پیش فاکتور و سایر مدارک لازم صورت می‌گیرد. ضمنا یکی از چالش‌های مهم شرکت‌ها در تعامل با بازار میلیاردی هند یعنی «عدم اعتماد به شرکت‌های هندی« با صدور گواهی تایید مرتفع می‌شود و بعد از فرآیند خرید محصول به ایران ارسال می‌گردد.

ثبت اختراع، ثبت محصول و اخذ انواع گواهی‌نامه‌

با توجه به قوانین و مقررات هر کشور و حساسیت‌های بیشتر کشور هند برای محصولات ورودی در حوزه‌های مختلف صنعتی، پزشکی، دارویی و . . . ، پایگاه هند اماده ارائه خدمات جهت اخذ ورودیه برای محصولات صادراتی ایرانی می‌باشد.

برگزاری جلسات به هم رسانی (Matchmaking)

با برگزاری جلسات به هم رسانی و B2B و همچنین متناظریابی شرکت‌ها، امکان یافتن شریک‌های تجاری مناسب در حوزه دلخواه شما فراهم می‌گردد. و مجموعه تک فن بازار در کنار شرکت‌ها در انواع شراکت‌های منجر به تولید در هند، انتقال تکنولوژی و جوینت ونچر، آماده ارایه خدمات حقوقی و تجاری می‌باشد.

تحلیل بازار و نیازسنجی

هر کسب و کاری برای ورود به حوزه جغرافیایی جدید، به نیازسنجی دقیق و تخصصی نیاز دارد که تیم تخصصی بازار آن را اجرا می کند.

ایجاد فضای نمایشگاه دائمی از محصولات منتخب (showroom)

با توجه به فضای اختصاص یافته به دفتر دهلی پایگاه هند، امکان تخصیص فضایی بعنوان نمایشگاه دائمی محصولات منتخب شرکت‌های متقاضی وجود دارد.

ارسال و دریافت نمونه محصول

پایگاه هند بعنوان بازوی اجرایی شرکت‌های ایرانی و رابط شرکت‌های هندی، آماده دریافت و ارسال هرگونه نمونه محصول می‌باشد.